Wianeczek.pl

Forum ślubno weselne - Śląsk, Małopolska, Świętokrzyskie
Kielce, Kraków, Katowice, Wolbrom

ile kosztuje wynajem samochodu?

Limuzyny, bryczki i inne ciekawe pojazdy.

ile kosztuje wynajem samochodu?

Postprzez jaga » 24 sie 2013, o 19:52

dziś widziałam reklamę z wypożyczeniem auta volvo czarne na cały dzień ślubu za 350 zł. Nie orientuję się ktoś ile kosztuje wynajem auta na ślub? bo nie wiem czy ta cena to drogo czy w normie.
jaga
Początkujący

Re: ile kosztuje wynajem samochodu?

Postprzez Karolka » 24 sie 2013, o 22:28

Cena zależy od samochodu, który chcesz wynająć. No i oczywiście czasu. Jakie to Volvo ?
Karolka
Nowy

Postprzez Shimer » 26 sie 2013, o 15:12

Ostatnio pytałem ile kosztuje wynajęcie bryczki z koniami. Koszt całej drogi weselnej to 1000zł.
I jak się nie myle to sołtys z Milonek, koło Skały się tym zajmuje.
Wianeczek.pl
Shimer
Administrator

Postprzez jaga » 26 sie 2013, o 21:25

Karolka napisał(a):Cena zależy od samochodu, który chcesz wynająć. No i oczywiście czasu. Jakie to Volvo ?

nie mam pojęcie jakie... nie znam sie na samochodach. Było napisane że wynajem samochodu na cały dzień. To chyba nie tak żle. Kto juz wynajął niech napisze ile:)
jaga
Początkujący

Postprzez Mysz » 27 sie 2013, o 09:30

Ja zawsze myślałam że cena samochodu jest również zależna od trasy jaką ma pokonać. Wiadomo, że czasem Młodzi mieszkają blisko siebie a czasam jest to nawet kilkadziesiąt kilometrów. Wydaje mi się, że cena 350zł to jest koszt samego najmu auta, a dodatkowo mogą sobie naliczyć jeszcze koszt paliwa. Być może mają jakąś specjalną taryfę - ile trzeba zapłacić od 1km.

Ostatnio jak byłam na 3 weselach to za każdym razem Młodzi albo jechali własnym autem albo wiózł ich ktoś z rodziny - zawsze to dużooo taniej
Mysz
Wianeczkowiec

Postprzez Karolka » 27 sie 2013, o 15:50

Kurcze, to wszystko zależy od firmy, samochodu, ...
Ja rozmawiałam z firmą gdzie cena jest za godzinę, ale minimum to 4 godziny. Nie było tam mowy o ilości kilometrów. Moja znajoma wynajęła samochód zabytkowy, który został dowieziony do niej na lawecie (około 100 km) i zapłaciła z tego co pamiętam 1200 zł.
Pomysł z bryczką bardzo mi się spodobał :)
Karolka
Nowy

Postprzez jaga » 27 sie 2013, o 16:14

na bryczke to trzeba mieć pewną, stabilną pogodę na ślub. No teraz to nie wim czy to tylko cena wynajmu auta czy całość. Nie spisałam sobie numeru, ale nastepym razem bęę wiedziła o co dokładnie pytać :)
jaga
Początkujący

Postprzez Mysz » 28 sie 2013, o 11:24

Na bryczkę trzeba mieć nie tylko ładną pogodę ale i krótki odcinek trasy do pokonania:)

Co do najmu auta tak jak pisze Karolka - w firmach w których jest koszt od godziny zawsze mają podaną minimalną ilość godzin i nawet jeśli auto jest Ci potrzebne na 2h to i tak musisz zapłacić za 4
Mysz
Wianeczkowiec

Postprzez Karolka » 3 wrz 2013, o 11:38

Ja niestety bryczką nie pojadę. :(
Zdecydowaliśmy (On zdecydował) się na samochód w http://www.weselneauta.pl. Ma to być Citroen C4G. Trochę będzie ciasno ze świadkami w środku, ale zostałam przegłosowana. Oczywiście o firmie i samochodzie dowiedziałam się ostatnia - nieźle się zapowiada. :)
Może dostaniemy zniżkę bo to ponoć jakiś znajomy mojego narzeczonego.
Ja jednak wolałabym bryczkę, ale mój luby stwierdził, że nie cierpi koni. ;)
Karolka
Nowy

Postprzez Karolka » 3 wrz 2013, o 11:39

A co do ceny to jak tylko się dowiem to napiszę :)
Karolka
Nowy

Następna strona

Powrót do Ślubne pojazdy